En İyi Bilgisayar Temizleme Programı

E

PC’niz kürek çekiyor mu? Belki de Windows kurulumunuzu en iyi ücretsiz yazılımımızla temizleme zamanı gelmiştir! Önbellekleme, parçalanma, hatalı kayıt defteri anahtarları, RAM’de çok açgözlü işlemler, işe yaramaz dosyalar … bu araçlar, bilgisayarınızı tekrar gerçek bir savaş makinesi yapmak için temizlemenizi kolaylaştırmalı!

Bilgisayarınızı temizlemek için en iyi ücretsiz yazılım
Hadi gidelim! Temizliyoruz.


CCleaner: PC’nizi temizlemek için en eksiksiz araç

PC’niz kürek çekiyor mu? Belki de Windows kurulumunuzu en iyi ücretsiz yazılımımızla temizleme zamanı gelmiştir! Önbelleğe alma, parçalanma, hatalı kayıt defteri anahtarları, RAM’de çok açgözlü işlemler, işe yaramaz dosyalar … bu araçlar, bilgisayarınızı tekrar gerçek bir savaş makinesi yapmak için bilgisayarınızı temizlemenizi kolaylaştırmalı

En İyi Bilgisayar Temizleme Programı


CCleaner muhtemelen Windows kurulumunuzu bahar temizliği için en iyi programdır. CCleaner, yalnızca sisteminizi yavaşlatmaya yarayan çerezleri, geçici dosyaları ve birçok veriyi kaldırır.


ccleaner – PC’nizi temizlemek için en iyi ücretsiz yazılım


Sonunda, CCleaner kayıt defterini onarır ve bu, bilgisayarınızı daha kararlı hale getirir. Bütün bunlar çok sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile. Denemek, benimsemektir!


Glary Utilities: CCleaner’ın alternatifi


Glary Utilities, bilgisayarınızın temizliğini büyük ölçüde kolaylaştıran ücretsiz bir yazılımdır. Ve bu yazılımı ilginç yapan da tam olarak bu. Yavaş PC performansı sorununu CCleaner ile aynı şekilde ele alır, ancak bunu daha da basit bir şekilde yapar.


Glary utilities – PC’nizi temizlemek için en iyi ücretsiz yazılım
Özelliklerin listesi korkutucu. Bu uygulamanın litmotivi aslında arayüzün menüleri arasında gezinirken her yerde bulunan Analiz Et ve Çalıştır düğmesinin iki düğmesidir. Nasıl daha kolay olabilirdi?

CleanUp ! : daha deneyimli kullanıcılar için

En İyi Bilgisayar Temizleme Programı

CleanUp, CCleaner ve Glary Utilities ile aynı işlemleri yapmanıza olanak sağlayan iyi bir araçtır: PC’nizi temizleyin. Öte yandan, arayüz kullanımı biraz daha karmaşıktır ve hepsinden önemlisi güncellemeler sık ​​değildir.
temizleme – PC’nizi temizlemek için en iyi ücretsiz yazılım


Deneyimli bir kullanıcıysanız, sorunların çoğunun nereden geldiğini öğrenin ve çözmek için merkezi bir program istiyorsanız, CleanUp’ı seçin.


PC Decrapifier: çürük yazılımdan kurtulun

En İyi Bilgisayar Temizleme Programı


Yeni PC’nizi ilk kez başlattığınızda, temel kurulumun tamamen boşalmasını umarsınız. Yine de PC üreticileri, kullanıcı deneyimini iyileştirmesi beklenen bir grup çürük yazılım yüklemeyi çok seviyor. PC Decrapifier’i kurtarmaya çağırın!


PC decrapifier – Bilgisayarınızı temizlemek için en iyi ücretsiz yazılım
Kullanıcı tarafından desteklenen bir veritabanı sayesinde, hangi dosyaları güvenle silebileceğinizi bileceksiniz. Nihayetinde satın aldığınız bilgisayarı almak için, Microsoft’un gelecekte daha kolay hale getirmeyi planladığı bir şey. Ama ne zaman?

Revo Uninstaller: programlarınızı iyi bir şekilde kaldırın

En İyi Bilgisayar Temizleme Programı


Bir programı kaldırdığınızda genellikle kendinize çok fazla soru sormazsınız. Yine de, bu programlardan bazıları kaldırıldıktan sonra kaybolmuyor. Ve işlemlerinin bir kısmı, bilgisayarınızın kaynaklarını gereksiz yere tüketerek aktif kalır.

Revo Uninstaller – PC’nizi temizlemek için en iyi ücretsiz yazılım

Revo Uninstaller orada olmasının nedeni budur: uygulamalarınızı kaldırır ve her izini kaldırmak için sistemi tarar.

Revo Uninstaller’ı indirin <<<


Duplicate Cleaner : yinelenenlerden kurtul.

En İyi Bilgisayar Temizleme Programı

Duplicate Cleaner, sabit diskinizde birçok yinelenen dosyaları silmek için çok pratik ve ücretsiz bir uygulamadır. İşlemi çok basittir: program sabit diskinizi analiz eder ve makinede birkaç kez tanımlanmışsa dosyanın sadece bir versiyonunu tutmayı seçebilirsiniz.

Çift temizleyici – Bilgisayarınızı temizlemek için en iyi ücretsiz yazılım

Organizasyon eksikliğinden dolayı, aynı şeyin birkaç kez indirilmesi sık sık olur ve fazla dosyaları silmek hızlı bir şekilde baş ağrısı haline gelir. Özellikle bir nikel müzik kütüphanesi tutmak için zirvede! Bilgisayarınızı temizlemek ve bonus olarak önemli miktarda depolama alanı kazanmak gibisi yoktur.

İndir Duplicate Cleaner <<<

WinDirStat: disk alanı kullanımını görüntüleme

En İyi Bilgisayar Temizleme Programı


Bu listede belirtilmemesi gerekenler WindDirStat: bu program sabit diskinizi analiz eder ve hangi tür dosya ya da klasörün en çok yer kapladığını görmenizi sağlar. Bilgisayarınızda nasıl yer açılacağının gerçekten anlaşılması önemlidir. Tek yapmanız gereken iki seçim kriterini karşılayan verileri belirlemektir: büyük ve gereksiz. Oyu geç.

Sonuç

Bu programlarla, RAM eklemeden veya sabit sürücünüzü daha hızlı bir şekilde değiştirmeden bilgisayarınızın performansını kolayca artırabilmeniz gerekir, ancak verileriniz için mutlaka daha güvenli bir SSD gerekmez. Bu listedeki programlar kötü amaçlı yazılım yüklemeyecek, ne yazık ki diğer çözümlerde de geçerli. Ve PC’nizi temizlemek için en sevdiğiniz program nedir?

Yazar hakkında

Yorum ekle

furkan