Oyun İndirme Programı – En iyi 10 Program İndirme Sitesi

O

Bugün İnternette program ve oyun indirebileceğiniz çok sayıda web sitesi bulabiliriz, ancak hepsi güvenilir ve güvenli siteler değildir, bu yüzden Windows’tan tam güvenlik ve garanti ile ücretsiz oyunlar indirmek için en iyi sayfaların bir listesini derlemeye karar verdim .

İndirilecek bu ücretsiz programlar listesini bilmek ister misiniz?

Ücretsiz oyunları indirmeden ve bunları bilgisayarınıza kurmadan önce öneriler
Bilgisayarınızda iyi bir antivirüs ve kötü amaçlı yazılım önleme yazılımı bulundurmanız gerekir, çünkü indirme siteleri bize% 100 güvenli olduklarını garanti etmelerine rağmen, bazı kötü amaçlı yazılımların güvenlik filtrelerinden geçtiği ilk veya son kez olmayacaktır.


Bu sayfaların çoğu reklam geliri elde ediyor, ancak bazı durumlarda bu reklam programı, programın indirme düğmesiyle karıştırabileceğimiz için biraz istilacı ve yanıltıcı olabilir. Bilgisayarınıza bir oyun yüklemeden önce diğer kullanıcıların yorumlarını ve derecelendirmelerini okuyun.


Asla başka bir ek oyun kurmanın önkoşulu olan bir programı yüklemeyin, ciddi olmamaya ek olarak, yaptıkları ve sektörde iyi bilinen sayfaları yapmaya devam ettikleri ancak açıkça bu listede bulunmadıkları çok sorunlu bir uygulamadır.


Bilgisayarınıza yalnızca gerçekten ihtiyaç duyduğunuz programları veya oyunları yüklemeyi unutmayın ve ayrıca geçen yıl kullanmadığınız programları kaldırma gibi bazı bakım işlemlerini yapmanız da uygundur.

1.- SourceForge

Oyun İndirme Programı - En iyi 10 Program İndirme Sitesi


SourceForge, Windows bilgisayarınıza ücretsiz indirmek için 500.000’den fazla program bulabileceğiniz bir açık kaynak yazılım geliştiricileri topluluğudur.

Trafiğini, aylık 33 milyondan fazla kullanıcısını analiz edersek, şüphesiz Free Windows’u indirmenin en iyi sayfalarından biri olduğunu anlıyoruz.

Birkaç yıl önce pek çok güvenlik sorunu vardı, çünkü birçok casus yazılım arama motorunun Google tarafından engellendiği noktasına gizlice giriyordu, ancak sayfanın büyük bir temizliği ve yenilenmesi yaptı ve şimdi tamamen güvenli.

Kısacası, SourceForge açık kaynaklı oyun indirmek için en büyük sitelerden biridir.

2.- FossHub

FossHub, kuruluşundan bu yana, ücretsiz indirmek için bulacağınız her oyun güvenliğine büyük önem verdiğinden, bir web sitesidir.

Ek olarak, ücretli programların normal ücretsiz sürümlerine belirli bir süre izin vermezler, yalnızca programın işlevlerinin sona erme süresi olmayan sürümleri vardır.

FossHub ücretsiz Windows yazılımı indirmek için mükemmel bir sitedir.

Kısacası, ücretsiz olarak indirmek için tam oyunları almak için iyi bir yoldur.

3.- Tucows Download


Tucows, telefon ve etki alanı kaydı gibi bir İnternet sağlayıcısı olarak farklı hizmetler sunan, ancak aynı zamanda ücretsiz oyunlar indirmek için bir hizmet sunan bir şirkettir.

Arayüz basit ve kullanımı çok kolaydır ve sadece pencerelere odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda Mac ve Linux oyunları da indirebiliriz.

Tucows Download’u denemek için ne bekliyorsunuz?

4.- Ninite


Ninite, son yıllarda ücretsiz Windows programları indirmek için en iyi siteler arasında yer alarak bir darbe aldı.

Bu sayfada, Windows bilgisayarınıza ve / veya favori tarayıcınıza (Google Chrome, Firefox, Opera vb.) Kolayca indirebileceğiniz ve kurabileceğiniz milyonlarca uygulama bulacaksınız.

Ninite Patrick Swieskowski ve Sascha Kuzins tarafından yaratıldı.

5.- Uptodown


Uptodown, 16 yıl önce 2002 yılında Malaga’da doğdu ve şu anda ayda 90 milyondan fazla ziyareti var.

Alexa sıralamasına göre 14 dile çevrilmiş ve dünyanın en fazla trafiği olan 180 sayfanın başında yer almaktadır.

Uptodown, bilgisayarınızda ücretsiz programları indirmek için güvenli bir yoldur.

6.- Softpedia


Softpedia, ücretsiz programlar indirmek için sayfalar açısından bir başka büyük programdır ve şu anda Windows, Mac, Linux, Internet tarayıcısı veya Android mobil cihazında indirmek için 1 milyondan fazla program ve uygulamaya sahiptir.

Doğduğundan beri, 3.200 milyondan fazla indirme işlemi yapıldı.

7.- ZDnet Download


ZDnet, Windows, Mac ve mobil cihazlar için program indirmek için en büyük kütüphanelerden biridir.

ZDnet ayrıca analiz, yorum ve ürün incelemeleri gibi başka hizmetler de sunar.

8.- Portable Apps


Portable Apps, ücretsiz yazılımı indirmek için önceki platformlar kadar iyi tanınmıyor ve popüler değil, ancak zaten 1000 milyona yakın.

soft329.- Soft32
Soft32, ücretsiz Windows ve Mac yazılımı indirebileceğiniz güvenli, İspanyolca bir sitedir.

Aynı ana sayfada Soft32, kötü amaçlı yazılım olmadıklarından emin olmak için tüm programlarının analiz edildiğini ve doğrulandığını garanti eder.

Bir programı indirmeden ve bir bilgisayara kurmadan önce, diğer kullanıcıların derecelendirme ve yorumlarına dikkat edin.

büyük ineklerin10.- Büyük ineklerin
Elbette Major Geeks, tasarımı veya arayüzü ile dikkat çekiyor, ancak Windows, Android ve iO’lar için ücretsiz programlar indirebileceğimiz harika bir portalda olduğumuz hiçbir şeyden mahrum değil.

Major Geeks ayrıca geniş bir kullanıcı topluluğuna ve çok katılımcı bir gruba sahiptir.

Sonuçlar


Bu makalede, ücretsiz Windows programlarını indirmek için en iyi sayfaları analiz ettik, ancak bu programlardan birini indirmeden ve bilgisayarınıza yüklemeden önce, bilgisayarınızda iyi bir antivirüs ve antimalware kullanmanızın çok önemli olduğunu unutmayın.

Kötü amaçlı yazılımdan etkilenebileceğiniz veya kötü niyetli reklamcılık kullanımını destekleyebileceğiniz güvenli olmayan siteler kullanmaktan kaçının, hatta aradığımız yazılıma erişmek için ek programlar yüklemek zorunda kalmayın.

Bilgisayarınıza indirebileceğiniz tüm programların çoğu Windows sistemiyle uyumludur, ancak Mac, Linux veya mobil aygıtlar için programlar da bulacaksınız.

Yazar hakkında

Yorum ekle

furkan