iPhone Zil Sesi Değiştirme – iPhone XS ve 4s arası modeller

i

İPhone’daki zil sesini nasıl değiştirebilir ve iPhone XS / XR / X / 8/7 / 6s / 5s / 4s için özel zil sesleri nasıl eklenebilir? İPhone’unuzdaki zil seslerini değiştirme ve değiştirme konusunda daha iyi bir cevap için bu kılavuzu okuyun.

Zil sesi, tüm Telefon kullanıcıları için çok önemlidir. İPhone’da size farklı zil sesleriyle kimin ulaşmaya çalıştığını hemen görebilirsiniz. Varsayılan zil sesleri dışında, kendi zil seslerinizi, iTunes Store’dan satın alarak değiştirebilir veya bir şarkıyı iTunes ve harici yardım ile zil sesine dönüştürebilirsiniz.

Burada, bu kılavuzda, iPhone XS / XR / X / 8 veya eski iPhone 7 / 6s / 6 / 5s / 4s için zil seslerini değiştirmek ve ayarlamak için 2 yol sunuyoruz.

Bölüm 1. iPhone’daki varsayılan zil sesini değiştirme


Adım 1: iPhone Giriş Ekranı Ayarları’na gidin ve üçüncü gruptaki Sesler seçeneğini seçin.

Adım 2: Sesler seçeneğinde SES VE VIBRATION SIRALARI seçeneğine sürükleyin ve Zil Sesi’ni tıklayın.

Adım 3: Birçok farklı varsayılan zil sesi türü vardır, istediğiniz zil sesini seçebilirsiniz.

iPhone Zil Sesi Değiştirme - iPhone XS ve 4s arası modeller

İşte iphone’unuzdaki varsayılan zil sesini değiştirmenin yolu. İPhone’unuzdaki özel bir zil sesini değiştirmek istiyorsanız, iTunes Store’dan satın alabilir veya MP3’leri iPhone’daki ücretsiz zil seslerine dönüştürebilirsiniz. Yani, iPhone’da ücretsiz zil sesini seçmek için okumaya devam edin.

Kaçınılmaz ipucu: En sevdiğiniz iPhone zil seslerini diğerine aktarın>

Bölüm 2. Özel iPhone zil sesini AnyTrans aracılığıyla ayarlayın


İPhone’a zil sesleri eklemeden önce, uyumsuz ses dosyalarını zil sesi biçimine dönüştürmeliyiz, bu yüzden üçüncü taraf bir araca ihtiyacımız var – AnyTrans, bir iOS dosya aktarımı ve yönetim yazılımı. Uyumsuz ses dosyalarını zil sesi – M4R biçimine dönüştürerek iPhone’a zil sesleri ekleme yeteneği verir. Zil seslerini almak için para almamalısın. Ayrıca zil sesini 25 saniye, 40 saniye veya gerektiği kadar orijinal uzunlukta tutmanıza olanak tanır.

iPhone Zil Sesi Değiştirme - iPhone XS ve 4s arası modeller

Adım 1: PC’nizde / Mac bilgisayarınızda AnyTrans’ı indirin ve kurun> Bilgisayarı başlatın ve iPhone’unuzu bilgisayara bağlayın> iOS içerik yönetimi sayfasına girmek için düğmeye tıklayın.

Adım 2: Ses simgesine> Ardından AnyTrans arayüzündeki Zil Seslerine tıklayın.

iPhone Zil Sesi Değiştirme - iPhone XS ve 4s arası modeller

Adım 3: Ekle düğmesini> Zil seslerini veya müziğinizi seçin> Eklemeye başlamak için Aç düğmesine tıklayın.

iPhone Zil Sesi Değiştirme - iPhone XS ve 4s arası modeller

Yazım bu kadardı resimler yurtdışın’dan olduğu için dilli farklı ama yinede anlaşılır. En azandan umuyorum. Yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

Yazar hakkında

Yorum ekle

furkan