TikTok Hesap Silme – TikTok’tan Kurtulma Rehberi

T

TikTok‘u tanıyor musun? Ancak, herkesi memnun etmeyebilecek popüler bir kısa video uygulamasıdır. Bunu deneyenlerden biriyseniz ve herhangi bir nedenle ikna olmuyorsanız, TikTok hesap silme nasıl yapılı göstereceğiz.

Genellikle hesapları silmek, bazı sosyal ağlarda veya hizmetlerde normalden daha karmaşık bir işlemdir, her zaman yeni bir hesap oluşturmak kadar kolay değildir, ancak bilmeniz gereken şey bunun tersi olmayan bir geri dönüş kararı olduğudır. Ama doğru bir karardır. Çünkü uygulama 5 kuruş etmez.

TikTok’un birçok yapılandırma seçeneği arasında, hesabınızı birkaç dakika içinde profilinizden kurtulmanızı ve hiçbir zaman hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza gerek kalmadan cep telefonunuzdan silmenizi sağlayacak çok basit ve hızlı bir adımda silme imkanı bulunmaktadır. o.

TikTok üyeliğinden çıkmak


Eskiden Musical.ly olarak bilinen TikTok üyeliğinden çıkmak için ikna iseniz, aşağıdaki adımları takip edin:

  • Uygulamayı açın ve kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın, zaten giriş yapmış iseniz bu adımı atlayabilirsiniz.
  • Seçenekler menüsünü açmak için TikTok’un sağ üst kısmında bulunan üç dikey noktanın simgesine tıklayın.
TikTok Hesap Silme - TikTok'tan Kurtulma Rehberi

  • Şimdi “hesabı yönet” e tıklayın ve ardından “Hesabınızı silmek ister misiniz?
TikTok Hesap Silme - TikTok'tan Kurtulma Rehberi
  • İçeri girdikten sonra, bir telefon numarası girmeniz istenebilir; çünkü TikTok’un, hesabın gerçekten sahibi olduğunu doğrulamak için hesabınıza doğru bir şekilde silmek için cep telefonunuza bir doğrulama kodu göndermesi gerekecektir.
  • Kod gönder” i tıklayın ve gelmesi için birkaç saniye bekleyin, sadece yazın ve “devam et” i tıklayın. Sonunda “devam et” i tıkladığınızda hesabınız silinir.

TikTok Hesap Silme - TikTok'tan Kurtulma Rehberi


Bundan önce, TikTok profilinizi silmenin ne demek olduğunu (video kaybı, giriş yapamamak vb.) Ve hesabı kurtarmak için 30 gününüz olduğunu, bu süre zarfında devre dışı bırakılacağı için hesabınızı bilgilendirir. bu süre kesin olarak silinecek.

TikTok’ta hesabı nasıl sileceğinizi bildiğinize göre, hesabınızı silmenin çok kolay olduğunu görebilirsiniz, ki bu sevmeyi bıraktığınız zaman diliminde her zamanki gibi aktif olmadığınızı görürseniz gelecekte yararlı olabilir. veya başka nedenler. Resimler yabancı dil çünkü uygulamayı kullanmıyorum bende yazı için yabancı kaynaklara baktım. Gerçekten boş bir uygulama. Bu uygulama için bence çok gereksiz bir yatırım yapıldı.

Son olarak şuna destek verebilirsiniz: https://www.change.org/p/bilişim-tik-tok-ve-scorp-uygulamaları-kötü-amaçlar-doğrultusunda-kullanıldığı-için-yasaklanmalı

Yazar hakkında

Yorum ekle

By furkan

furkan